Gdzie pojechać na wakacje w 2021?


91
Gdzie pojechać na wakacje w 2021?

Aktualnie trwa zima, ale czas pędzi nieubłagalnie, zatem warto zainteresować się już dziś, gdzie warto spędzić tegoroczne wakacje.

W tej części przedstawimy tylko i wyłącznie zagraniczne propozycje, już wkrótce opublikujemy także artykuł, gdzie warto pojechać na wakacje w Polsce.

Grecja

Już niedrogi kraj na zagraniczne wakacje, jak kiedyś, dzisiaj głównie to zależy od wyboru hotelu, ale pojechać można już nawet za 800-1500zł (często bez wyżywienia, w średnio atrakcyjnym hotelu). Popularne kierunki w samej Grecji to: Korfu, Kreta, Zakynthos.

Bułgaria

Bułgaria to chyba najtańsze ciepłe wakacje za granicą, a do dobrego hotelu możemy trafić już od około 1200zł. Do Bułgarii zalecamy wybrać się szczególnie w czerwcu, lipcu lub sierpniu. We wrześniu pogoda już jest niezbyt atrakcyjna

Albania

Piękny kraj równie co Grecja, a wciąż mało popularny. Nieważne czy pojedziemy w czerwcu, sierpniu, czy we wrześniu – pogoda będzie zawsze! Polecane kurorty to Vlora i Ksamil.


Katarzyna Wiśniewska
Od czasu do czasu lubię coś napisać, stąd moja obecność na portalu. Pasjonatka mody, na co dzień zajmująca się zawodowo social mediami. No i kocham podróże!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *