Jaki wybrać hosting dla swojej strony internetowej?


109
Jaki wybrać hosting dla swojej strony internetowej?
SeoHost.pl

Wybierając firmę hostingową bez wątpienia powinniśmy zadać sobie pytanie: czy jesteśmy w tym zakresie techniczni i sporo rzeczy będziemy w stanie zrobić w pojedynkę? Jeśli nie to warto postawić na hosting z pomocą techniczną. Zawsze warto też poczytać opinię na temat danej firmy, czy są pomocni, czy często występują wszelkiego rodzaju awarię i nie zapomnijmy o tak naprawdę w większości przypadków najważniejszym czynnikiem, czyli ceną za opłacenie serwera.

Jaki powinien być dobry hosting?

Przede wszystkim bezawaryjny, a także szybki. Należy pamiętać też, żeby hosting obsługiwał najnowsze wersje, ciągle rozwijanego (dość dynamicznie) PHP, a także pozwalał na instalowanie różnych aplikacji potrzebnych programistom. Jeżeli jednak nim nie jesteś, a chcesz po prostu prostą, statyczną stronę i niepotrzebne są Ci żadne zaawansowane rozwiązania i technologię, po prostu zwróć uwagę na podstawowe parametry jak szybkość serwera i jego wydajność (co jest ważne z punktu widzenia PSI, czyli seo).


Katarzyna Wiśniewska
Od czasu do czasu lubię coś napisać, stąd moja obecność na portalu. Pasjonatka mody, na co dzień zajmująca się zawodowo social mediami. No i kocham podróże!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *